Спортните новини: Днес (3) | Вчера (3)
Боримиров плаче от съдиите и стадиона
Автор: Екип Varna24.bg 18:40 / 09.11.2008Коментари (0)830
© i.actualno.com
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров остана доволен от победата, която Левски постигна с 1:0 във Варна. Той обаче прояви сериозни претенции към съдийството, а освен това категоризира стадиона на домакините като негоден за "А" група. "Доволен съм от резултата. През второто полувреме показахме друго лице, борихме се до самия край и заслужено си тръгваме с трите точки. Започнахме срещата слабо, но на полувремето наставникът Емил Велев направи корекции, каза на футболистите някои неща в съблекалнята и това даде резултат, защото през вторите 45 минути вече играехме по друг начин. Съдийството бе безкадърно. Повтарям - безкадърно. Критерият на отсъждане не бе еднакъв. Свиреха се смешни фаулове, дори мисля, че можеше да ни се даде дузпа за игра с ръка в наказателното поле. Имаше едно влизане с високо вдигнат крак срещу Гонзо, но не се отсъди, а след това за същата ситуация се даде фаул на Сърмов (бел.а. тук Боримиров греши, тъй като и в двете ситуации фаул бе отсъден). Явно има тенденция да се свири така на Левски. Лично аз този съдия го виждам за първи път да ръководи мач от "А" група", коментира Боримиров. "Не знам дали Спартак заслужава да играе в "А" група, но този терен и съблекалните тук, според мен не са по нормите", завърши бившият национал.