Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Гонзо залага днес на героите от Благоевград
Автор: Екип Varna24.bg 11:09 / 08.08.2016Коментари (0)930
© ПФК Черно море
Треньорът на Черно море Георги Иванов не планира да прави промени в титулярния си състав за предстоящата среща с Монтана. В търсене на втора поредна победа в Първа лига той ще заложи на същите футболисти, които надиграха с 3:1 Пирин в Благоевград.

Двубоят Черно море - Монтана е днес от 20,00 часа на стадион "Калиакра" в Каварна.

Мо­ряците показаха хубав футбол на старта на сезона и целта е да повторят същата игра.

Отново най-големи надежди се възлагат на капитана Георги Илиев, който се намира в пре­красна форма и играта на тима се върти около него. Атака­та ще бъде водена от словака Марек Кузма, който дебютира с гол в България преди седмица, а по крилата ще действат Уго Секо и Владислав Романов.

По всяка вероятност отново из­вън групата ще остане испа­нецът Бакари, който пропусна сериозна част от подготовка­та. Очаква се Черно море да бъде подкрепян от около 500 свои привърженици на Градския стадион в Каварна, като голя­ма част от тях ще пътуват с лични автомобили.

"Ще тър­сим ранно попадение, което да вкара мача в руслото, което искаме. Няма да бъде лесен мач, но вярваме, че трите точки ще бъдат за нас", коментираха от лагера на Черно море, цитирани от Нов спорт.