09:29 / 25.08.2016
696
Бойко Борисов отново демонстрира уменията си на футболния терен. Премиерът излезе с капитанската лента и фланелка с №13 на гърба за своя тим Витоша (Бистрица) в контрола с ЦСКА 1948.

Борисов блесна с гол от дузпа и асистенция за равенството 2:2.

Още в началните минути на двубоя министър-председателят асистира за първия гол на Витоша. Воденият от Адалберт Зафиров ЦСКА 1948 изравни малко след това.

В средата на второто полувреме съдията свирна доста дискусионна дузпа в полза на бистришките "тигри". Зад топката застана Бойко Борисов, а вратарят на ЦСКА спаси удара му. Реферът обаче преби дузпата заради навлизане на футболисти в пеналта. При втория опит вече премиерът бе точен и вкара за 2:1.

В последните минути на спаринга червените стигнаха до нов гол, фиксирайки крайното 2:2.

Фенската страница на ЦСКА във Фейсбук - "Сърца червени" публикува изпълнението на Бойко Борисов от бялата точка, което може да видите в прикаченото видео!

Този браузър не поддържа видео елемента.