Трилър! Шест гола за едно полувреме при драматична победа на "моряците"

17:52 / 12.03.2017
1984
Черно море записа изключително драматична победа с 4:3 над Ботев (Пд) в мач от 17-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на стадион "Корабостроител" във Варна и предложи много емоции за зрителите.

През първата част падна само едно попадение, а след почивката имаше дъжд от голове.

Домакините откриха резултата през първото полувреме след перфектна контра. Веднага след почивката "канарчетата" изравниха чрез Иван Кирев изравни.

Последва нов гол за Черно море, който бе доста оспорван от пловдивчани, които претендираха за фаул в атака.

Игралият в събота за мъжете на Ботев срещу Черно море Милко Георгиев бързо възстанови равенството - 2:2.

Последва мълниеносен отговор на домакините, които с два удара в рамките на няколко минути поведоха с 4:2.

Малко преди края Здравко Жилов фиксира крайното 4:3.