Черно море победи Спартак в дербито на Варна

20:13 / 31.03.2018
6815
Отборът на Черно море победи градския съперник Спартак в мач от Елитната група до 15 години. На стадион “Корабостроител", “моряците", водени от Иван Николов, удариха “соколите" с 4:1.

Гостите поведоха в резултата в 3-ата минута, а в 8-ата Кирил Георгиев изравни. Тони Иванов направи пълен обрат в 20-ата минута, а Николай Златев покачи на 3:1 в 35-ата минута. След почивката Еркан Реджебов оформи крайното 4:1.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Ясен Минчев, Наско Янков, Кирил Георгиев, Боян Арзатов, Денислав Славов, Периян Михайлов, Николай Златев, Петър Иванов, Тони Иванов, Берк Джевдет (Стелиян Чалъков, Йордан Дженев, Светлин Желев)