Дублите на Спартак и Черно море със загуби

18:17 / 24.04.2009
1598
Дублиращият тим на Пирин (Благоевград) постигна разгромяваща победа като гост над варненския Спартак със 7:0. Головата серия за благоевградчани откри Богдан Стоянов в 25-ата мин на мача, а до почивката зелените вече водеха с 4:0 след голове на Александър Дюлгеров, Борислав Борисов и Николай Димиров.

През второто полувреме треньорът на гостите от Благоевград Иван Стойчев пусна в игра юношите на отбора, но въпреки това отборът му отбеляза още 3 попадения през втората част. Техни автори станаха Богдан Стоянов, Иван Монтин и отново Александър Дюлгеров.

Междувременно и дублиращият тим на Черно море загуби в поредния си мач от първенството. Варненци отстъпиха 1:4 като гости на Литекс.

2 гола за Литекс отбеляза Георги Миланов. По веднъж се разписаха Янаки Смирнов и Венцеслав Бенгюзов. За варненци се отчете Румен Александров за 2:1. От 35-ата мин. Морето игра с 10 души, тъй като за два жълти картона бе изгонен Николай Колев.

Източник: Ole-bg.com