Писателят Христо Стоянов с изненадваща прогноза за предстоящите избори

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (6)
10:31 / 04.07.2021
2093
Писателят Христо Стоянов разкри кой ще е най-изненадан от резултатите на предстоящите избори. В личния си профил в социалната мрежа той направи прогноза какво ще се случи с избирателите в деня на вота. Ето какво написа той:

"Имам усещането, че на тези избори най-много ще бъдат изненадани социологическите (социалистическите) агенции. Много хора ще си признаят тайно в тъмните стаички, че са сбъркали на 4 април и ще гласуват за ГЕРБ..."

Виж коментарите (6)

Още по темата (3350):
11.10.2022 Проф. Гечев: Правителство е възможно по-скоро с третия мандат
14.07.2022 Скандал и остри реплики в ЕП заради снимките от спалнята на Бойко Борисов
06.07.2022 Осъдиха варненка, гласувала два пъти на парламентарните избори през април 2021 г.
25.05.2022 След въпрос на ГЕРБ премиерът скандално призна: Областният управител на Варна няма достъп до класифицирана информация
23.05.2022 Журналистка провокира Слави Трифонов с въпроси: Държавата става все по-зле! Ти къде си, Слави?
05.05.2022 Кристиан Вигенин сподели за приоритетите на БСП
Още новини от Национални новини:
"Грийнпийс България" с дръзко послание към управляващите
Разпитаха Кирил и Георги Домусчиеви по делото срещу Васил Божков
Проф. Богомил Манов: Пенсията трябва да бъде функция на това, кое...
Доц. Кирил Карталов: Светият престол е част от геополитиката
Осъдиха на 18 години затвор убиеца на психолога Иван Владимиров-Н...
Отчаяна майчина молба: Много е страшно да гледаш как детето ти се...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).