Евгени Генчев със силно признание за Валерия по телевизията

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
15:47 / 17.10.2023
3941
Заедно ли са Евгени Генчев и избраницата му Валерия след приключението на живота им – риалити шоуто "Ергенът“? Дали всичко между тях е истинско? Предстои ли сватба? Отговори на всички тези въпроси зрителите на bTV ще получат от първо лице тази събота (21 октомври) от 16:00 ч. в "Търси се…“.

Пред водещите Меги и Нели талантливият пианист ще признае, че с Валерия са много влюбени и отдадени един на друг. "Единствената трудност е връзката от разстояние, защото когато сте заедно, а след това, когато си вече без този човек, той много ти липсва“, ще сподели красивата Валерия.

Самият Евгени пък ще признае, че вече е измислил начин как да изградят дом заедно и вярва, че скоро това ще се случи.

Валерия ще разкрие и една тяхна тайна – че двамата продължават да си пишат писма, както по време на предаването... "Оставям моето писмо някъде, за да го намери. После той на мен. Писмата не са спирали нито от моя, нито от негова страна“, признава тя. А Евгени ще сподели, че те са най-ценният спомен за тяхната любов и развитието на техните взаимоотношения.

"Ти си най-страхотният мъж! Сигурна съм, че ще бъдеш и най-страхотният баща. Сигурна съм, че в бъдеще ще имаш невероятна грижа към бъдещите близнаци, които ти толкова много се страхуваш да имаш! Но пък не се знае – може да станат и три“, с усмивка и много любов ще се обърне Валерия към Евгени.

Изключително емоционална ще бъде срещата на музиканта с неговите родители, за които той е сбъдната мечта. "Преди да се роди Евгени, ние загубихме едно дете. Лекарите ни казаха, че трябва да изчакаме преди да решим да имаме друго. Но Евгени се появи съвсем неочаквано. Просто той е роден с късмет“, ще разкажат Елена и Танко Генчеви тази събота (21 октомври) от 16:00 ч. по bTV. Те ще признаят, че много желаят синът им вече да има свое дете, а най-много им липсва времето заедно, макар той вече да живее в България.

С много обич в "Търси се…“ ще се включи за пръв път и братът на пианиста – Станислав Генчев, който от дълги години живее в Лондон. Той ще сподели, че освен прекрасен брат, Евгени е и невероятен чичо.

Световноизвестният пианист ще разкрие, че най-трудният момент в живота му е загубата на неговия дядо по време на COVID пандемията. "Дадох си време да страдам, но след това трябваше да му позволя да си тръгне“, ще признае с тъга Евгени пред Меги и Нели тази събота (21 октомври) от 16:00 ч. в "Търси се…“ само по bTV.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6078):
14.05.2025 Фънки все още е мераклия да ошамари Вениамин
25.04.2025 Волен Пенев: Монтажът е един от най-важните аспекти на филмовия език
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
НИМХ: Значителни по количество валежи и гръмотевични бури ни очак...
Изненадващо ефективен и лесен трик за по-добра видимост в дъжда
Този плод има много ползи за сърцето, вижте какви са те
Лесна салата с ретинол стана хит в социалните мрежи
Времето се влошава, очакват се интензивни валежи и градушки!
Д-р Иван Лютаков: Хранителните добавки могат да навредят


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).