България привлича румънски туристи на изложение в Букурещ

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:28 / 20.10.2010
1273
Министерството на икономиката, енергетиката и туризма ще представи България на международното туристическо изложение The Romanian Tourism Fair 2010. То ще се състои за 24-ти пореден път в Букурещ, Румъния, от 21 до 24 октомври 2010 г.

През тази година Министерството на икономиката, енергетиката и туризма организира участие с рекламен информационен щанд от 110 кв.м. На него ще се представят 16 български туроператори, туристически агенции, общински структури и организации. The Romanian Tourism Fair е най - значимото международно туристическо изложение в Румъния. То се посещава средно от над 30 000 представители на туристическия бранш.

Очаква се тази година интересът на румънците към България като атрактивна туристическа дестинация да бъде по-голям. През миналата година 942 071 румънски туристи са посетили България. Статистиката сочи, че през 2009 г. нашата страна се нарежда на второ място в предпочитанията на румънците за отдих през лятната отпуска.

Източник: Дарик


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Модерен ехограф подобрява диагностиката в ревматологията в УМБАЛ ...
Студенти от Варна разработиха приложение, което да събира сигнали...
Празник във Варна: Випускниците получиха офицерски звания
На прага на водна криза във Варненско
Пожар на територията на училище във Варна
21 напълнолетни бяха засечени по нощните заведения във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).