Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Бизнес
Криминални
Институции
Други
Читателски
Дарителска кампания на хипермаркет Avetisyan
Автор: Екип Varna24.bg 15:30 / 03.12.2010Коментари (0)1791
©
Дарителската кампания организирана от хипермаркет Avetisyan е за набиране на средства и подпомагане на Дом за деца лишени от родителски грижи "Другарче", град Варна.

На 02 декември с пресконферекция във Фестивалният комплекс екипът на Avetisyan в лицето на Силвия Димитрова Мениджър реклама, Ралица Калева Мениджър продажби и Силвия Ангелова Мениджър доставки и всички подкрепящи инициативата ще обяват старта на мащабната дарителска кампания. Идеята е всеки да дари мъничко от своята Коледа за децата от дома.

Събраните средства ще бъдат разпределени за закупуването на дрехи, обувки и храна.

Дарителската кампания цели да призове повече хора в името на това децата в неравностойно положение да имат по-весела Коледа.

За кампанията "Купи елха и дари Коледа"

Първата дарителска кампания е под надслов "Купи елха и дари Коледа". Идеята е по 1 лев от всяка закупена елха да бъде дарен на Дом за деца лишени от родителски грижи "Другарче".

Благотворителната продажба започва на 06 Декември. Еко елхите ще могат да бъдат закупени от Avetisyan и Понеделничен пазар. Местата на продажба ще бъдат отбелязани със специални информационни табла на инициативата.

Дарението ще бъде извършено на 22 Декемвриот 10 часа в Дом "Другарче" на ул."Ген. Колев" в присъствието на всички деца, дарители и екипа на хипермаркет Avetisyan.

Медийни партньори на "Купи елха и дари Коледа" са "Труд", "24 часа", "Черно море", "Позвънете", Дарик радио, Радио Алфа, "Топ принт" и "Елекс Груп Холдинг" ООД, Varna24.bg, Гид Консулт" и "Генчев и Ко".

Благодарности за идейна кампания получихме и от психоложката на дома г-жа Кирякова, която още днес заяви: " И аз ще си купя елха".

Благодарение на Район Одесос - Община Варна кампанията получи правото да продава благотворително елхи на Понеделничен пазар и получи специални поздравления от заместник кмет г-жа Емилия Христова.

На вълшебна торта ще се радват всички деца благодарение на Кафе - сладкарници "Неделя".

За Avetisyan:

Макар и за по-малко от година от както е отворил, хипермаркет Avetisyan, се доказа като най-предпочитан с най-добри цени. Сградата е разположена на една от главните пътни артерии за град Варна - бул."Девня".Разполагащ с 3000 кв. м. търговска площ, шест етажният комплекс предлага всичко свързано със строителството и обзавеждането. Наскоро открития 5-ти етаж "Козметика за дома и семейството" задоволява нуждите на всяка една майка и домакиня.

Хипермаркет Avetisyan единствен предлага уникалната услуга за цялотстни решения - от момента на покупка до монтирането в дома.

За приятното и полезно пазаруване на нашите клиенти се грижи екип от квалифицирани специалисти.









Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Хороскоп за деня
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
България в еврозоната
Войната в Украйна
Избори в Румъния
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: