През ноември вдигат палмите от варненските улици

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:57 / 12.10.2016
1798
Прибирането на декоративните палми в саксия във Варна ще започне от 17 ноември, съобщи за Радио Варна Стоян Аргиров - директор на Общинско предприятие "Управление на проекти и озеленяване".

Броят на топлолюбивите растения е 85, те ще презимуват в общински склад, като разходите за съхранението им ще бъдат от порядъка между 500 и 1000 лв., тъй като наем няма да се плаща, а само разходи за отопление, вода и наторявана, обясни Аргиров.

На топло ще бъдат прибирани и цветарниците с вербена, сакъсче и бегония, които бяха поставени на централни места в града.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Командирът на Военноморските сили: Войната е вече съвсем близо до...
"На Гергьовден всяка капка дъжд е жълтица": Обилни валежи ни очак...
Брокер отговори: Инвестиционни ли са жилищата, закупени във Варна...
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...
14-годишно момче е опасност за живота след падане от тротинетка в...
Варна участва в най-големия благотворителен маратон в света


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).