Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Футболно съзвездие зарадва публиката с много голове в "Мача на Надеждата"
Автор: Екип Varna24.bg 20:33 / 06.09.2023Коментари (0)344
© FB:thestiliyanpetrovfoundation
"Мачът на Надеждата", организиран от бившия капитан на националния отбор на България Стилиян Петров, завърши при резултат 3:3. Димитър Бербатов, Мартин Петров и Георги Пеев реализираха попаденията за отбора на българските футболни звезди от различни поколения.

За гостите, за които и самият Стилиян Петров игра едно полувреме, се разписаха Джо Коул, Хенрих Ларсон и Робер Пирес отбелязаха трите гола за тима на чуждестранните звезди, които стъпиха на терена на Националния стадион "Васил Левски".

Публиката и зрителите можеха да се насладят на отиграванията още на Христо Стоичков и Красимир Балъков. Бившият плеймейкър на Щутгард се отличи с извездащото подаване към Мартин Петров, а самият бивш български национал осъществи позната комбинация с Димитър Бербатов за първото попадение.

В петата минута на терена и по трибуните имаше аплодисметни, с които беше подкрепен бившият национален селекционер и футболист на България Петър Хубчев, който се бори с коварна болест.

Всички средства от срещата ще бъдат дарени за хора борещите се с онкологични заболявания.