Волейболистките на Дея Спорт с трети успех за сезона

20:40 / 01.12.2023
379
Женският волейболен тим на Дея спорт постигна третата си победа в редовния сезон на шампионата при волейболистките.

В мач от 7-ия кръг на първенството отборът от Бургас се наложи в залата си над ДКС Варна с 3:0 гейма (25:14, 25:15, 25:16).

Варненки продължават да са боксовата круша в първенството, като тимът остава без победа и само с два спечелени гейма от началото на сезона.

В останалите мачове от кръга, на 2 декември (събота) шампионът Марица Пловдив гостува на Хектор, а Левски приема Марица 2022. На 3 декември (неделя) ЦСКА е домакин на Славия 2017.