Спартак 1918 громи за Аматьорската лига

18:51 / 22.09.2010
865
Отборът на "Спартак 1918“ удари с 4:1 “Устрем“ (Караманите) и се класира за четвъртия кръг в турнира за купата на аматьорската лига. Симеон Христов откри за "Устрем“ в 36-ата минута, а в 45-ата минута Георги Иванов-Гонзо изравни за варненци, на чиито стадион се игра двубоя. След почивката спартаковци се развихриха и до 65-ата минута вкараха три безответни гола. Владо Гочев удвои с воле, Иван Мартинов вкара красиво с глава, а крайният резултат оформи Георги Димитров.
В следващия кръг "Спартак 1918“ среща "Септември“ (Тервел) или "Рапид“ (Дивдядово) на 13 октомври.