Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Спартак загуби от Черноморец
Автор: Екип Varna24.bg 10:24 / 24.08.2012Коментари (0)1046
©
Елитният Черноморец обърна с 4:2 Спартак Варна в контрола, играна в Бургас. На полувремето соколите имаха аванс от 2:1, но след почивката инкасираха 3 безответни гола.

Възпитаниците на Димитър Димитров-Херо откриха от дузпа, реализирана от централния нападател Преслав Йорданов. Малко по-късно обаче юношата на варненци Десислав Дяков изравни, а след това младокът асистира и за втори гол, отбелязан от Ерхан Мехмед.

През второто полувреме акулите вкараха три попадения за крайното 4:2. "При първото от тях, това за 2:2, имаше абсолютна засада", коментираха от спортно-техническият щаб на соколите. През второто полувреме на вратата на Спартак пази Руслан Стефанов, който е на проби в тима. В следващите дни наставникът Иван Найденов ще прецени дали да му предложи договор. Дори това да се случи обаче, Стефанов ще бъде използван като трети страж занапред.

Съставът на Спартак 1918: Марков, Цирков, Ст. Иванов, М. Димов, К. Иванов, Боев, Г. Димитров, Филипов, Мехмед, Дяков, Пл. Иванов (Р. Стефанов, Бекяров, В. Маринов, Б. Илиев, Ст. Георгиев, Кателиев, Желязков, Събков, Беадиров, Салим, Г. Станчев).

Източник: arenavarna.com