Труден успех за младшата на Черно море
Автор: Екип Varna24.bg 11:30 / 28.10.2013Коментари (0)1301
©
Юношите младша възраст на Черно море записаха трудна победа с 3:2 като гости на Видима Раковски в среща от 10-ия кръг на Елитната ни футболна група до 17 г.

Моряците започнаха вихрено мача и още в 5 м Милен Николов откри резлутата, като засече с глава центриране на първа греда. 10 м по късно националът Николай Минков завърши бърза контраатака за 0:2.

В 28 м същото упражнение повтори Даниел Димитров и направи разликата класическа.

В 38 м домакините върнаха едно попадение, но след това последваха нови пропуски на варненци, които уцелиха и гредата.

След почивката темпото спадна и тима на Видима успя да стигне само до по почетна загуба.

Пред клубния сайт наставникът на Черно море Тодор Каменов заяви, че е доволен от показаното през първата част, но не и от необяснимото отпускане след почивката.

В следващия 11-и междинен кръг на 30 октомври /сряда/ от 14 ч на стадиона под Аспаруховия мост моряците , които са на 4-о място във временното класиране приемат отбора на Векта /Пловдив/.