Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Старшата възраст на "моряци" продължи успешната си серия
Автор: Екип Varna24.bg 09:52 / 24.10.2013Коментари (0)892
©
В среща от междинния 13 кръг на Елитната ни футболна група юношите старша възраст на Черно море победиха аутсайдера Любимец с 2:0.

Заради наказание на домакините двубоят се игра на ужасния терен в Харманли. Това допълнително затрудни моряците, които през първото полувреме определено подцениха съперника. След почивката обаче всичко си дойде на мястото и след две попадения на влезлия като резерва Михаил Ангелов в 65-ата след асистенция на Александър Попов и в 74 мин от дузпа.

С успеха варненци остават 2-и само на 2 т след лидера ЦСКА. В следващия кръг в събота от 14 ч., моряците приемат на стадиона под Аспаруховия мост връстниците си от Пирин 2001, а 1/8-финала за купата на БФС с Черноморец Бс бе изместен от 30 октомври на 6 ноември също от 14 ч в морската столица.