На "Тича“ изригнаха срещу Стойчо
Автор: Екип Varna24.bg 11:16 / 15.09.2014Коментари (0)970
© Bulphoto
Треньорът на Черно море Никола Спасов изригна срещу колегата си от ЦСКА Стойчо Младенов, който индиректно обвини съдията, че е помагал на Черно море в съботния мач на "Тича" (1:1). След двубоя Стойчо заяви, че през второто полувреме всяка спорна топка се е давала в полза на домакините.

"Аз не знаех, че той е казал подобно нещо. Ако знаех, още на пресконференцията щях да взема отношение. Учуден съм, че Стойчо е говорил небивалици. Мачът се даваше по телевизията и цяла България видя какво се случи на терена. С тези думи Младенов обижда Черно море, играчите му, феновете и футболната общественост на Варна. Ако някой трябва да е недоволен от рефера, това може да сме само ние, тъй като през първото полувреме имаше дузпа за нас, която не бе свирена. Визирам играта с ръка на Кукоч. Дузпата бе видяна от всички, които гледаха срещата. През второто полувреме пък играчите на ЦСКА лежаха по терена и бавеха играта", заяви Никола Спасов.

Разбра се още, че Тодор Паланков е бил сменен заради мускулно разтежение и е под сериозна въпросителна за петъчното гостуване на Славия.