Съдийска бригада от Бургас ръководи реванша Черно море с Ботев

11:13 / 24.06.2015
2255
Стефан Павлов ще бъде главен съдия на полуфиналния мач-реванш между Черно море и Ботев от Републиканското първенство при набор 96. Двубоят е в четвъртък (25.06) от 10:30ч. на стадион "Корабостроител" във Варна.

Помощници на Павлов са Николай Христов и Мирослав Желев, като и тримата съдии са от Бургас. Стефан Павлов е свирил няколко мача в "А" група, като един от тях бе между Ботев и Левски от есента на 2014 година, когато "сините" победиха с 3:0 в "Коматево", а реферът изгони футболисти и от двата тима.

В първата среща от Републиканското първенство "канарчетата" взеха добър аванс от 2:0 срещу "моряците". В предишните кръгове обаче, варненци съумяха да наваксат подобно изоставане. В осминафиналите Черно море загуби с 1:4 от Берое, но на реванша във Варна победи "заралии" с 5:0, след два червени картона за старозагорци.

В четвъртфиналната фаза "зелено-белите" отстъпиха с 0:2 при визитата си на Лудогорец, но в ответния мач спечелиха с 3:0. От отбора на Лудогорец също изразиха недоволство от атмосферата, която е съпътствала срещата във Варна.