Черно море с нулево реми в поредната си контрола
Автор: Екип Varna24.bg 19:17 / 29.01.2018Коментари (0)5069
© ПФК Черно море
Черно море завърши 0:0 срещу Локомотив Ташкент в поредната си контрола от подготвителния лагер в Турция.

Ето най-интересното от мача по минути:

В 12-ата минута добра атака за Черно море. Александър Цветков проби през центъра, подаде вдясно към Ертан Томбак, който центрира в наказателното поле, където Цветков стреля, но топката се удари в тялото на бранител.

В 21-вата минута Макенджиев с добро спасява. Футболист на Локомотив Ташкен отправи силен удар от границата на наказателното поле, но стражът на варненци изби.

В 26-ата минута Радослав Василев се озова на стрелкова позиция след пас на Георги Илиев, но ударът му срещна крака на защитник на Локомотив.

В 32-рата минута Ертан Томбак проби по десния фланг, елегантно застъпи топката, където нахлуващия на скорост Ндонгала стреля, но стражът на тима от Ташкент улови.

В 38-ата минута отново добро спасяване на Макенджиев. След заучено положение, футболист на Локомотив излезе очи в очи с вратаря на Черно море, който обаче успя да се намеси и изби в корнер.

В 43-тата минута добра контраатака за Черно море. Мариян Огнянов напредна през центъра, подаде към Фенуш, който финтира вратаря, подаде към Василев, който стреля, но бранител застана на пътя на топката.

В 56-ата минута футболист на Локомотив бе изведен отляво и стреля по диагонала, но Макенджиев успя да се намеси и изби в корнер.

В 66-ата минута играч на Локомотив засече центриране отляво, но Макенджиев с крак предотврати сигурен гол.

В 71-вата минута Кононго центрира отдясно, където Марек Кузма с шпагат успя да играе с топката, но твърде слабо и вратарят на Локомотив улови.

Съставът на Черно море:

Първо полувреме: 88. Благой Макенджиев, 3 . Ертан Томбак, 33. Мирослав Енчев, Диара, Александър Маккуин, 21. Георги Илиев (к), 6. Александър Цветков, 9. Мехди Фенуш, 38. Аристот Ндонгала, 22. Мариян Огнянов, 29. Р. Василев

Второ полувреме: 88. Благой Макенджиев, 23. Илиас Хасани, 8. Емил Янчев, 34. Кононго, 3. Ертан Томбак, Диара, 16. Петър Витанов, Лъчезар Йорданов, 36. Румен Касабов, 90. Мартин Минчев, 29. Марек Кузма.