Черно море победи Поморие с 2:0
Автор: Екип Varna24.bg 18:50 / 10.02.2018Коментари (0)4387
© ПФК Черно море
Отборът на Черно море води с 2:0 срещу Поморие, в последната си контрола от зимната подготовка. Попаденията за "моряците" реализираха Мариян Огнянов в 29-ата минута и Мартин Минчев в 80-ата.

34-ата минута Н`Донгала опита коварен удар от наказателното поле, но стражът на гостите спаси.

В 43-ата Ахмед Ахмедов от Поморие удари греда.

На почивката треньорът Илиан Илиев направи една промяна. На мястото на Мариян Огнянов в игра се появи Даниел Димов.

60-ата минута Ахмед Ахмедов напредна в наказателното поле и стреля от малък ъгъл, но Даниел Димов протегна крак и парира удара му.

61-ата минута Н`Донгала стреля от добра позиция, но вратарят на гостите спаси.

65-ата минута в игра се появиха Ертан Томбак, Марек Кузма, Николай Минков, Емил Янчев, Румен Касабов, Илияс Хасани, Лъчезар Йорданов и Мартин Минчев. Те заемат местата на Атанас Зехиров, Петър Витанов, Н`Донгала, Кононго, Радослав Василев, Георги Илиев, Александър Цветков, Мирослав Енчев.

73-ата минута Марек Кузма излезе на добра позиция и опита да подаде към Мартин Минчев, който навлизаше на скорост в наказателното поле, но играч на гостите успя да пресече топката.

77-ата минута Емил Янчев открадна топката в половината на Поморие и с прецизен пас в коридор изведе Румен Касабов очи в очи с втаратя на гостите. Младият талант елегантно копна стража, но бранител успя да изчисти кълбото почти от голлинията.

80-ата минута Черно море поведе в резултата с 2:0. Мартин Минчев бе изведен на добра позиция и реализира.

85-ата минута Марек Кузма изведе зад гърба на отбраната Лъчезар Йорданов, който прехвърли стража на Поморие, но топката премина на сантиметри от страничната греда.

Съставът на Черно море: 88. Благой Макенджиев, 17. Мартин Костадинов, 33. Мирослав Енчев, 6. Александър Цветков, 41. Уго Кононго, 21. Георги Илиев, 38. Аристот Н`Донгала, 16. Петър Витанов, 39. Радослав Василев, 22. Мариян Огнянов,18. Атанас Зехиров

Резерви: 25. Иван Дюлгеров, 26. Иван Дичевски, 8. Емил Янчев, 23. Илиас Хасани, 3. Ертан Томбак, 97. Николай Минков, 36. Румен Касабов, 42. Лъчезар Йорданов, 90. Мартин Минчев, 29. Марек Кузма, Даниел Димов