Спортните новини: Днес (1) | Вчера (3)
Спартак загуби във Варна от ЦСКА-София
Автор: Екип Varna24.bg 20:06 / 03.09.2022Коментари (0)799
© Фейсбук
ЦСКА-София спечели с 1:0 гостуването си на Спартак (Варна) в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Трите точки донесе Дауда Бамба в 40-ата минута. Това е негово първо попадение за "червените".

Дауда Бамба в 16-ата минута стреля, но Дичевски изби. В 40-ата минута Бамба бе изпуснат и прати топката в мрежата за първото си попадение за "червените".

В 56-ата минута Ивей Ромееш бе пресрещнат от излезлия напред Бусато, който извърши нарушение. Вратарят на столичния тим получи жълт картон за намесата си извън наказателното поле.

Бамба можеше да вкара втори гол със задна ножица в 61-ата минута, но вратарят Дичевски изби. 12 минути преди края Маурисио Гарсес остана сам срещу Дичевски, който обаче спаси вратата си от второ попадение.

Спартак (Вн) - ЦСКА-София 0:1

0:1 Дауда Бамба (40)

Състави:

Спартак: 21. Иван Дичевски, 23. Проспер Менди, 27. Пламен Димов, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев , 51. Илкер Будинов, 8. Ивайло Климентов, 77. Румен Руменов, 30. Божидар Васев, 33. Здравко Димитров, 14. Ивей Ромееш

Треньор Тодор Киселичков

ЦСКА-София: 1. Густаво Бусато, 19. Иван Турицов, 2. Юрген Матей, 22. Енес Махмутович, 5. Брадли Де Нойер, 3. Жеферсон, 15. Тибо Вион, 8. Станислав Шопов, 11. Лазар Туфегджич, 7. Джонатан Линдсет, 30. Дауда Бамба