Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Черно море допусна неприятна загуба от Добруджа в последната проверка
Автор: Екип Varna24.bg 16:26 / 14.02.2014Коментари (0)1822
© chernomorepfc.bg
Отборът на Черно море допусна неприятна загуба с 1:3 от Добруджа в последната си проверка преди началото на пролетния дял от първенството.

"Моряците" поведоха с гол на Бакари в 9-ата минута. Александров подаде към Божилов, които пропусна топката за Бакари, които на свои ред не се поколеба и прати топката във вратата на гостите за 1:0.

Добруджа изравни минути преди края на първата част чрез хубав гол реализиран от Андонов.

След почивката опасните положения бяха по-малко, но повечето отново бяха пред вратата на домакините. Логичното се случи в 76-ата минута, когато Ивелин Василев проби през центъра и с премерен изстрел направи пълен обрат в резултата.

Шест минути по-късно Спас Георгиев оформи крайното 1:3, след като направи успешна добавка от близко разстояние.

Черно море - Добруджа 1:3
1:0 Бакари (6)
1:1 Андонов (42)
1:2 Василев (76)
1:3 Сп. Георгиев (82)

Черно море: Китанов (46 - Дашев), Станчев (46 - Еденилсон), Котев (59 - П. Петров), Атанасов (59 - Йовчев), Венков (59 - Костадинов), Георгиев (59 - Расим), Паланков (59 - Попов), Александров (59 - Цанков), Коконов (59 - Минков), Бакари (59 - Пешков), Божилов (59 - Ат. Петров)

Добруджа: Конов, Иванов, Христозов, Колев, Д. Димитров, Симеонов, Станоев, Малинов, Сп. Георгиев, Цачев (34 - Андонов), Ив. Димитров (58 - Василев)