Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Черно море не успя да победи Берое
Автор: Екип Varna24.bg 22:43 / 17.08.2018Коментари (0)3995
"Черно море“ и "Берое" не се победиха, завършвайки 0:0 в двубой от V кръг на Първа професионална лига, състоял се на стадион "Тича" във Варна. Двата отбора изиграха интересен и оспорван мач, в който често разменяха ролите си на диктуващ събитията на терена.

В 31-ата минута Пламен Димов засече центриране на Аристоте Ндонгала, но топката премина на метър над напречната греда.

Секунди по-късно Юго Кононго бе изведен на стрелкова позиция, но последвалият удар бе блокиран в ъглов удар.

В 39-ата минута Илиас Хасани стреля от средна дистанция, но Душан Перниш улови насочената в долния десен ъгъл топка.

В 58-ата минута Георги Илиев стреля от пряк свободен удар, заложен на дъгата на наказателното поле, но изпрати топката над напречната греда.

В 79-ата минута Аристоте Ндонгала стреля опасно от границата на пеналта, но Душан Перниш отби. Топката все пак попадна в Радослав Василев, но и неговият удар бе уловен сигурно от словашкия страж на гостите.

В продължението на двубоя Мехди Фенуш нанесе удар от границата на наказателното поле, но той премина високо над целта.