20:22 ч., 07.11.2023 г.
Петима остават лидерите при голмасйторите в Първа лига след 16-ия кръг.

Това са Антоан Бароан (Ботев Пловдив), ... цялата новина

21:39 ч., 26.09.2023 г.
Черно море победи Ботев (Пловдив) с 1:0 в среща от 11-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадион "Тича“ във Варна.

"Моряците“ ... цялата новина

22:28 ч., 03.08.2023 г.
Левски елиминира северномакедонския Шкупи в две срещи от втория кръг на третия по сила европейски клубен футболен турнир - Лига на конференциите... цялата новина

17:20 ч., 19.03.2023 г.
Левски победи с 3:0 като гост Арда в Кърджали. Срещата беше от 24-ия кръг на efbet Лига. "Сините" изиграха много силно първо полувреме, в което ... цялата новина

21:45 ч., 11.01.2023 г.
Халфът на Левски Георги Миланов премина в Ал Джафра, съобщиха от новия му клуб от Обединените арабски емирства. Бившият национал пристигна на "Г... цялата новина

21:06 ч., 12.10.2022 г.
Славия победи като домакин Левски с 2:1 в отложен мач от 3-ия кръг на Първа лига. Галин Иванов и резервата Кемело Нгуена бяха точни за "белите“ ... цялата новина

20:06 ч., 18.09.2022 г.
Левски победи ЦСКА-София с 2:0 на стадион "Васил Левски" в дербито от 11-ия кръг на efbet Лига. В последното дерби на финала за Купата на Българ... цялата новина

22:26 ч., 05.08.2022 г.
Някогашна звезда на поп-фолка се завърна в България, след като близо 10 години живя в Русия. Причината за това е новият работен договор на сьпру... цялата новина

14:06 ч., 25.07.2022 г.
Ивелин Попов е част от инициативен комитет за играждането на паметник на легендата на Левски Георги Соколов. Попето говори на пресконференция за... цялата новина

09:54 ч., 21.07.2022 г.
Левски се завръща в евротурнирите след тригодишна пауза. "Сините" приемат на стадион "Георги Аспарухов" гръцкия ПАОК. Двубоят от втория квалифик... цялата новина

12:16 ч., 28.03.2020 г.
Бившият треньор на националния отбор Красимир Балъков посочи кой може да замени отказалия се от тима Ивелин Попов. Специалистът посъветва да се ... цялата новина

09:58 ч., 11.03.2020 г.
Жената на бившия капитан на националния ни отбор по футбол Ивелин Попов - Елена Паришева, направи доста разтърсващ коментар в личния си профил в... цялата новина

20:57 ч., 17.11.2019 г.
България победи Чехия с 1:0 в последната си квалификация за Евро 2020 от група "А". Васил Божиков беше точен за нашите в 56-ата минута с глава.<... цялата новина

21:05 ч., 14.11.2019 г.
България загуби от Парагвай с 0:1 в приятелски мач, който се игра пред по-малко от 1000 зрители на националния стадион "Васил Левски". Единствен... цялата новина

12:48 ч., 14.11.2019 г.
"Футболът е игра, равна за всички, независимо от тяхната раса, пол или религия. С това послание Българският футболен съюз представи "The Scarf o... цялата новина