Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
15-годишните "моряци" с победа в Елитната група
Автор: Екип Varna24.bg 09:16 / 30.03.2023Коментари (0)798
©
15-годишните футболисти на Черно море постигнаха успех с 2:1 при домакинството си на Спарта Плевен в мач от 21-вия кръг на шампионата в Елитната група. На стадион "Корабостроител“ под Аспаруховия мост гостите стигнаха до гол в средата на първото полувреме, но играчите на Тодор Колев съумяха да направят пъен обрат след почивката.

През първата част варненци изпуснаха доста положения, като Денислав Младенов удари греда. Второто полувреме започна с ранен гол на Денислав Младенов, а Стефан Сивков реализира победния гол за Черно море. Победата на "моряците“ можеше да е още по-изразителна, но пропуски пред вратата на гостите остави резултата непроменен.

В следващия кръг Черно море гостува на Локо Пд. Мачът на Лаута е на 3 април (понеделник) от 10,30 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиан Маринов, Денислав Младенов, Йордан Тодоров, Марин Пенчев, Стефан Сивков, Емануил Няголов, Кирил Петров, Кристиан Михайлов (Адриян Калев, Теодор Костадинов, Петър Николов, Виктор Димитров, Боян Русинов, Стефан Монев, Максим Михайлов, Симеон Желязков).