Четири победи и една загуба за талантите на Черно море
Автор: Екип Varna24.bg 10:05 / 18.09.2019Коментари (0)1388
©
Четири победи и една загуба записаха талантите на Черно море в своите срещи от първенствата в различните възрастови групи през изминалия уикенд. Общо 19 попадения реализираха “моряците", а допуснаха 3.

Юношите старша възраст на Черно море победиха Левски с 2:0 в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците" играха по-добре през целия двубой и заслужено спечелиха трите точки. Денислав Ангелов откри резултата в средата на първото полувреме, а крайното 2:0 оформи Даниел Стоянов през втората част. Подробности виж тук

Юношите младша възраст пък записаха успех с 4:1 при домакинството си на Левски Раковски в мач от 4-ия кръг на Елитната група до 17 години. “Моряците" на Тодор Каменов поведоха в резултата в 18-ата минута чрез Тони Иванов, а в 30-ата Николай Златев покачи на 2:0. В 60-ата минута Николай Златев направи резултата, а 15 минути по-късно Симар Емин покачи на 4:0. Гостите намалиха от дузпа в самия край на срещата. Подробности виж тук

Трети успех от началото на сезона постигнаха 15-годишните футболисти на Черно море в Елитната група. В среща от 4-ия кръг на шампионата, играна на стадион “Корабостроител" “моряците", водени от Станислав Стоянов, победиха тима на Спартак Плевен с 2:0. Попаденията за варненци реализираха Радослав Петров и Дейвид Луканов. Подробности виж тук

Талантите, родени 2007 година, с треньор Тодор Марев записаха разгромен успех с 11:0 срещу тима на Тича, в мач от регионалното първенство. Хеттрик реализира Емануил Няголов, а на два пъти точни бяха Данаил Атанс, Кристиян Костадинов. По един вкараха Кристиян Петров, Васко Касабов, Ивайло Радев, Драгомир Петров.

Съставът на Черно море, родени 2007 година: Ивайло Димитров, Даниел Костадинов, Лъчезар Статев, Кристиян Иванов, Мартин Добрев, Васил Касабов, Емануил Няголов, Данаил Атанс, Ивайло Динев, Кристиан Петров, Драгомир Петров, Виктор Коджабоюков, Кирил Андреев, Марсел Маринов, Александър Смилков, Ивайло Радев, Христиан Саров, Никола Недков, Кристиян Костадинов, Андрей Христов.

Набор 2008 година пък отстъпиха при гостуването си на една година по-големите футболисти от Лудогорец с 0:2. Домакините отбелязаха по един гол в двете полувремена. Въпреки че са с година по-малки, “моряците" на Страхил Байчев не стояха лошо срещу своя съперник, като на няколко пъти застрашиха сериозно домакините, но не успяха да отбележат.

Съставът на Черно море, 2008 година: Кристиян Хараламбиев, Кристиян Кръстев, Кристияно Савов, Емил Георгиев, Стефан Николаев, Марк Шабан, Даниел Димитров, Дениз Реджеп, Стефан Стефанов, Теодор Костадинов, Кирил Милков, Мартин Томов, Максим Узунов, Светослав Мерсинков, Никола Цариградски, Георги Панайотов, Виктор Диев, Георги Димитров.

Родените през 2004-а, 2006-а, 2009-а, 2010-а и 2011/2012 година все още не са започнали първенствата в своята възраст.