Спортните новини: Днес (1) | Вчера (1)
Черно море не вкара на "Бончук", остави всичко да се реши във Варна
Автор: Екип Varna24.bg 19:23 / 18.09.2013Коментари (0)1291
© chernomorepfc.bg
Черно море не можа да се разпише на стадион "Бончук" в Дубница и завърши наравно 0:0 срещу Марек в първа среща от 1/16-финалите за купата на България. Така двата тима оставиха всичко да се реши на 23 октомври във Варна.

Най-сериозното положение до почивката бе създадено още в 10-ата минута, когато Коконов изскочи зад защитата на дупничани, но останал очи в очи със стража Пламен Младенов стреля в тялото му.

Териториалното предимство на Черно море продължи и през втората част, като се засили след влизането в игра на Даниел Георгиев и Бакари, но до чисто голови положения така и не успяха да достигнат варненци.

В заключителните минути пък, "моряците" можеха дори да загубят, но два пропуска направи младия играч на домакините Димитър Георгиев.