Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Наградиха победителите във военната спартакиада по морски спортове
Автор: Стойчо Генов 15:32 / 06.08.2020Коментари (0)404
Днес, 6 август 2020 година, като част от програмата за честването на 141 годишнина на Военноморските сили, на Морска гара Варна се състоя церемония по награждаване на победителите от Спартакиадата по морски спортове на Военноморските сили.

В дните от 3 до 6 август, в навечерието на Празника на ВМС и 141-та годишнина от тяхното създаване, десет отбора от военни формирования на флота, включително ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" и представителния отбор на АЕЦ "Козлодуй", премериха сили и демонстрираха завидни умения в състезанията по ветроходство, гребане, теглене на въже и хвърляне на хвъргало.

Отборите заели първите три места по различните дисциплини и в комплексното класиране бяха наградени с купа и грамота.

Класирането на отборите е както следва:

ВЕТРОХОДСТВО:

1. Клас рейково-разрезно:

на 1 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор - мъже

на 2 място: сборен отбор на ВМС - жени

2. Клас рейково-разделно:

на 1 място: отбора на ВК "Синева“

на 2 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор - мъже

на 3 място отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор - жени

на 4 място: отбора на "АЕЦ Козлодуй" ЕАД – гр. Козлодуй;

на 5 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор – жени.

ГРЕБАНЕ - мъже:

на 1 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

"Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

на 3 място: отбора на "АЕЦ Козлодуй" ЕАД – гр. Козлодуй

на 4 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;

на 5 място: сборен отбор на военно формирование 56080-Варна и военно формирование 28580-Варна;

на 6 място: сборен отбор на военно формирование 18360- Бургас и военно формирование 34590- Бургас;

на 7 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас.

ХВЪРЛЯНЕ НА ХВЪРГАЛО - мъже:

на 1 място: отбора на "АЕЦ Козлодуй" ЕАД – гр. Козлодуй

на 2 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

на 3 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

на 4 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас;

на 5 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;

на 6 място: сборен отбор на военно формирование 56080-Варна и военно формирование 28580-Варна;

на 7 място: сборен отбор на военно формирование 18360-Бургас и военно формирование 34590-Бургас.

ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ - мъже:

на 1 място: отбора на "АЕЦ Козлодуй" ЕАД – гр. Козлодуй

на 2 място: сборен отбор на военно формирование 56080-Варна и военно формирование 28580-Варна

на 3 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

на 4 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор;

на 5 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;

на 6 място: сборен отбор на военно формирование 18360- Бургас и военно формирование 34590- Бургас.

на 7 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас.

ГРЕБАНЕ - жени:

на 1 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

на 2 място: сборен отбор на ВМС

на 3 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

ХВЪРЛЯНЕ НА ХВЪРГАЛО - жени:

на 1 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

на 2 място: сборен отбор на ВМС

на 3 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ - жени:

на 1 място: сборен отбор на ВМС

на 2 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

на 3 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ - мъже:

на 1 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 2-ри отбор

на 2 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

на 3 място: отбора на "АЕЦ Козлодуй" ЕАД – гр. Козлодуй

на 4 място: сборен отбор на военно формирование 56080-Варна и военно формирование 28580-Варна;

на 5 място: отбора на военно формирование 38920-Варна;

на 6 място: отбора на военно формирование 22480-Бургас;

на 7 място: сборен отбор на военно формирование 18360-Бургас и военно формирование 34590-Бургас.

КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ - жени:

на 1 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров" – 1-ви отбор

на 2 място: сборен отбор на ВМСна 3 място: отбора на ВВМУ "Н. Й. Вапцаров"

Още по темата: общо новини по темата: 27
25.09.2020
21.08.2020
08.08.2020
03.08.2020
30.07.2020
21.07.2020
предишна страница [ 1/5 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
10-годишната "русалка" Алекс от Варна с букет от медали след две състезания по плуване
Красен Кралев: Надявам се от 1 октомври да пуснем публика в състезанията на закрито
Открит турнир по таекуондо в битка с COVID-19
»
Класиране Резултати
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2008 - 2019 Медия груп 24 ООД. Varna24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Varna24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: