Словенец блести в двустранна игра на Черно море
Автор: Екип Varna24.bg 11:05 / 04.02.2013Коментари (0)1103
©
Словенецът Себастиан Комел се представи най-добре от новите попълнения в двустранната игра на "Черно море" на стадион "Младост".

Левият бек бе активен и в двете фази, но въпреки силните му изяви неговият тим загуби с 1:2 от облечените в черно съперници. За победителите сe разписаха Ермес Паломино и Детелин Димитров, а за победените точен бе Миро Манолов от дузпа. Котдивоарецът Йеди Захири изнерви Гонзо през първото полувреме и наставникът на няколко пъти прекъсва играта, за да му дава тактически указания. След почивката Захири се поправи и изпъкна с няколко добри отигравания.

Иначе Гонзо често спираше играта преди изпълнението на статични положения и изритана на посоки топка. Наставникът обясняваше на своите подопечни къде бъркат, как трябва да се пласират при фаул или корнер и държеше топката да се разиграва ниско и бързо.

Съставите

"Черни": Емил Михайлов (Георги Ставрев), Костадин Иванов, Слави Сталев, Георги Радев, Детелин Димитров, Илиян Капитанов, Георги Божилов, Бекир Расим, Виктор Митев, Ермес Паломино, Атанас Илиев

"Зелени": Георги Китанов, Сашко Александров, Александър Александров, Живко Атанасов, Себастиан Комел, Еденилсон Бергонси, Коста Янев, Йеди Захири, Георги Илиев, Тодор Колев, Мирослав Манолов

Източник: "Народно дело"