Григор Димитров отпадна на полуфиналите на турнира от категория ATP 500 в Акупулко (Мексико). Димитров отстъпи с 3:6, 2:6 пред световния №2 Рафаел Надал. Това беше 14-ти сблъсък между двамата, а Надал регистрира победа №13.
Григор Димитров стигна първи до пробив в мача, при това на нула, и поведе с 2:1. Надал обаче отговори със серия от три поредни спечелени гейма за 4:2. Последва изключително дълъг гейм, в който българинът на три пъти пропусна възможността да осъществи рибрейк в подаването на Надал. Димитров спря серията от четири поредни гейма на испанеца, взимайки подаването си за 3:5. След това Надал затвори първата част с 6:3.
Втория сет започна с гейм за Григор, който спечели подаването си, а след това направи пробив за да поведе с 2:0. Надал обаче спечели следващите шест гейма, а с това и мача.
С достигането до полуфиналите Димитров си гарантира завръщане сред първите 20 на ранглистата. От понеделник българинът ще бъде №19 в света. Следващият турнир, на който ще видим в игра Григор е този в Индиън Уелс от 12-ти март.
Надал спря Григор Димитров в Акапулко!
Ботев Пловдив
23.04 / Сряда / 18:30ч.
стадион Ботев
Локомотив Пловдив
Ботев Пловдив
0 : 0
Локомотив Пловдив
©
3.00
2.50
Първо Полувреме / Краен Резултат и Брой Голове: Реал Мадрид / Реал Мадрид и Над 3.5
4.23
Първо Полувреме / Краен Резултат и Брой Голове: 3.0
1.1

Автор: Екип Varna24.bg
09:35 / 29.02.2020
1407Още по темата
/
Още от категорията
/
| Още по темата: | общо новини по темата: 75 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| предишна страница [ 1/13 ] следващата страница | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Зареждане ...












Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.