Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Мощен рестарт за Григор Димитров в Ню Йорк
Автор: Стойчо Генов 09:18 / 24.08.2020Коментари (0)859
©
Григор Димитров се завърна на корта с победа. Бившият №3 в света се наложи с 2:0 сета над Уго Юмбер (Франция) в среща от първия кръг на Мастърс 1000 турнира в Синсинати, който заради коронавирус пандемията тази година се провежда в Ню Йорк. В отделните части Димитров се наложи с 6:3, 6:4.

Срещата започна равностойно, като Григор беше първият, който успя да направи пробив. Българинът го стори за преднина 3:1, което се оказа напълно достатъчно за него да си вземе сета с 6:3 малко по-късно.

През втората част 22-годишният Юмбер успя да пробие подаването на Димитров и поведе с 3:1 гейма, но българинът веднага отговори и изравни за 3:3. Нещо повече – с нов брейк Димитров поведе с 4:3 и се доближи максимално бързо до крайния успех, който не му отбягна.

Във втория кръг Димитров ще срещне тенисист от квалификациите. Това е първата ракета на Унгария Мартон Фучович, който по-рано през деня спечели двубоя си с Норберт Гомбош (Словакия) – 6:3, 6:4.

Миналата година Димитров отпадна на старта в Синсинати, допускайки поражение от Стан Вавринка. Българинът е шампион в турнира от сезон 2017.

Още по темата: общо новини по темата: 75
23.12.2020
30.11.2020
23.11.2020
31.10.2020
30.10.2020
29.10.2020
предишна страница [ 1/13 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Григор Димитров не успя да спечели първия си финал от 5 години насам
Григор Димитров на финал в Женева
Национален параолимпийски турнир ще се проведе във Варна
Официално: Третата позиция в крайното класиране на Първа лига дава европейска квота
»
Класиране Резултати
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0888 53 26 24
novini@varna24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Varna24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Varna24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: