Много тежка загуба за Спартак във Варна
Автор: Екип Varna24.bg 23:39 / 09.04.2023Коментари (0)820
©
Отборът на Берое победи като гост Спартак (Варна) с 4:0 в мач от 25-ия кръг на efbet Лига.

За тима от Стара Загора това е първа победа в първенството от ноември миналата година. След това тимът записа шест поредни шампионатни мача без пълен успех.

Тонислав Йорданов реализира хеттрик за Берое. Той бе точен в 53-ата, 65-ата и 81-ата минута от дузпа. Резултатът в мача откри Симеон Мечев в 15-ата минута.

Ключовият момент в мача бе в 27-ата минута, когато Лирой-Жак Микелс пропусна дузпа за Спартак.

Отборът от Варна регистрира четвърта поредна загуба в първенството.

В класирането, след шестия си успех за сезона Берое е на 11-о място в класирането. Спартак регистрира 17-а загуба, като е на последното място.