Дубълът на “Морето" падна 2:4 от “люляците"
Автор: Екип Varna24.bg 10:05 / 18.08.2014Коментари (0)941
© chernomorepfc.bg
Под проливния дъжд на стадиона под Аспаруховия мост дублиращият тим на "Черно море" отстъпи с 2:4 на "Литекс".

Варненци влязоха в боя с голямо желание, но класата на ловчанлии, подкрепена с кадри от основния тим, се оказа по-класен.

Още в 15-ата минута се стигна до 0:1. След почивката натискът на момчетата на Станислав Стоянов не даде резултат - 0:2 в 65-ата минута, за да се стигне дори до 0:4!

Почетните голове за "моряците" направиха Ст. Иванов и Кр. Пешков. Наставникът Станислав Стоянов е недоволен от резултата, но похвали състава, който се е раздал на тежкия терен срещу класен съперник.

"Черно море 21": Хр. Христов, Ст. Иванов, Ангел Маринов, Георги Гушлев, Мартин Костадинов, Карен Мадоян (65 - Ил. Неделчев), Ал. Йовчев, Емил Илиев (85 - Ал. Михайлов), Ал. Попов, Н. Минков (75 - Д. Балев), Кр. Пешков.