"Аз съм оптимист. Имаме добър отбор, но дано да имаме и късмет при жребия и да стигнем по-напред до групите", пожела си капитанът.
"Хубава награда за нашия отбор. Това е показателно, че през последния месец сме си свършили добре работата. Тази купа е на всички, които са част от отбора - от хората, които поддържат терена, до последния футболист. Всички са изиграли роля да спечелим тази купа. Купата си е купа, сега трябва да си защитаваме името на терена. Трябва да показваме добри игри. Футболът е за хората - ако идват на стадиона, значи си вършим добре работата. Искаме отборът да се развива добре", коментира левият бек.
Капитанът си спомни и нощта след триумфа над Левски във финала.
"Щастливи са нашите фенове. Приеха ни като герои. Чакаха ни във Варна с купата, беше незабравима вечер и за нас, и за феновете, за града, за клуба - беше неописуемо".
Класация за най-добър отбор на месец май:
Черно море - 16 гласа
Национален ансамбъл по художествена гимнастика - 8
Лудогорец - 1
Михаил Венков: След триумфа трябва да защитаваме името си на терена
© Varna24.bg
Капитанът на Черно море Михаил Венков смята, че след голямата еуфория и първата спечелена Купа на България идва време той и съотборниците му да защитят постигнатото с добро представяне в Лига Европа. Днес Венков прие наградата на варненци за най-добър отбор на месец май в анкетата на Пресклуб "България".
Зареждане ...

19:36 / 05.06.2015
2647












Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.