Спартак с трета домакинска загуба за сезона
Автор: Екип Varna24.bg 19:01 / 29.09.2013Коментари (0)1118
©
"Спартак 1918" загуби от "Банско" с 0:1, в мач от 8 кръг на първенството в "Б" група, игран на стадион "Спартак". Това беше трета загуба за "соколите" от началото на сезона у дома.

Единственото попадение в срещата вкара Атанас Чепилов през първата част. Играчът на гостите засече с крак центриране на Калоян Стоянов в 39-ата минута за крайното 0:1.

В следващия кръг от първенството на "Б" група "Спартак 1918" гостува на "Раковски 2011". Мачът "Раковски 2011" - "Спартак 1918", от 9 кръг на първенството в "Б" група, ще се играе на 6 октомври, неделя, от 16 ч. на стадиона в Раковски.

Спартак Вн - Банско 0:1

Голмайстор: Чипилов (39)

Спартак Вн: Банков, Дамянов, Ст. Иванов, К. Иванов, Митев, Желязков, Кямил (77 - Събков), Николов (55 - Ганчев), Смирнов, Беадиров, Пасков

Банско: Ал. Стоянов, Ангелов, Узунов, Слаев, Кременлиев, Р. Иванов, Войнов (72 - Петков), Ат. Димитров (83 - Шопов), С. Георгиев (65 - Станкев), К. Стоянов, Чипилов