Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Младшата на моряците също започнаха с победа
Автор: Екип Varna24.bg 11:01 / 20.08.2012Коментари (0)635
©
Юношите младша възраст на Черно море започнаха с победа новия сезон в Елитната ни група до 17 г. Младите моряци надиграха в 1-ия кръг връстниците си от Сливен с 3:1 на стадиона под Аспаруховия мост.

Домакините имаха тотално надмощие, но стигнаха до гол едва в 25-ата минута чрез Кристиян Пешков. Веднага след почивката Кадир Кадир покачи на 2:0 и тук в редиците на варненци настъпи необяснимо отпускане, което можеше да им изиграе лоша шега. Гостите се възползваха от това и върнаха едно попадение в 60-ата минута, но малко преди края отново Пешков вкара гола на успокоението.

Пред клубния сайт наставникът на Черно море Иван Николов сподели, че успехът е дошъл закономерно, но напрежението е попречило на неговите възпитаници да разгърнат големия си потенциал.

Черно море 17: Атанас Найденов, Винченцо Йорданов, Преслав Дошков, Иван Ганев/50-Кристиян Керчев/, Кристиян Димитров, Александър Йовчев, Мартин Костадинов, Александър Попов /70-Антон Станков/, Кристиян Пешков, Кадир Кадир/65-Никола Радушев/, Иван Илиев /60-Илия Капитанов/.