Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Нелепа загуба на младите "моряци" в Ловеч
Автор: Екип Varna24.bg 10:25 / 29.04.2013Коментари (0)899
©
В най-интересния двубой от 24-ия кръг на Елитната ни футболна група до 19 г юношите старша възраст на Черно море допуснаха нелепа загуба с 0:1 при гостуването си лидера Литекс.

Първото полувреме бе равностойно, а след почивката и двата отбора пропуснаха няколко изгодни положения за гол. Най-добрата възможност за моряците пропиля Диян Малчев чиито удар бе изчистен от голлинията от защитник на домакините.

Така логично мачът клонеше към боево реми, когато в даденото от съдията 4-минутно продължение варненци допуснаха малко странен гол и напуснаха терена с наведени глави.

След края на двубоя наставникът на моряците Тодор Каменов изрази разочарованието си пред клубния сайт от нелепо допуснатия гол. Въпреки загубата Черно море остава на 3-а позиция ,като в следващия кръг на 3 май, от 17 ч ще приеме на стадиона под Аспаруховия мост другия лидер в групата тима на Левски.