Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Отново малшанс за младшата възраст на "моряците"
Автор: Екип Varna24.bg 14:15 / 24.09.2012Коментари (0)614
© chernomorepfc.bg
Във 2-и пореден мач юношите младша възраст на Черно море изпуснаха победата в последните минути. В среща от 6-ия кръг на Елитната ни група до 17 г варненци надиграха тотално домакините от Берое, но стигнаха само до равенство 1:1.

На изкуствения терен в Стара Загора моряците доминираха през 1-ата част, но не успяха да реализират положенията си. Това стана в 63-ата мин когато Александър Попов засече отлично с глава центриране от ъглов удар за 0:1. Гостите продължиха да правят пропуски и бяха наказани малко преди края с изравнително попадение на Никола Грозданов .

Наставникът на Черно море Иван Николов заяви пред клубния сайт, че е доволен от тактическата дисциплина и изпълнението на поставените задачи, но не и от загубата на концентрация в във финалната част на двубоя. Моряците разделят 4-6 място във временното класиране, а в следващия кръг приемат връстниците си от Векта Пловдив.

Черно море 17: Атанас Найденов, Никола Николов,Преслав Дошков,Кристиян Керчев,Кристиян Николов,Александър Йовчев/70-Илия Капитанов/, Мартин Костадинов, Александър Попов,Кристиян Пешков,Антон Славков, Мирослав Мирчев/75-Никола Радушев/.