Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Младшата на “моряците" врътна реми в Пловдив
Автор: Екип Varna24.bg 09:55 / 08.04.2013Коментари (0)633
© LPortala.net
В мач от 18-тия кръг на Елитната ни футболна група до 17г. отборите на "Локомотив" (Пд) и "Черно море" не успяха да се победят на изкуствения терен в парк "Лаута" и завършиха наравно 1:1.

"Моряците" навлязоха по-добре в срещата и в 19-ата минута след отлично изпълнен пряк свободен удар, Кристиян Пешков оплете топката в мрежата за 0:1.

В края на първата част обаче колективна грешка на вратаря Атанас Найденов и защитата пред него позволи на "смърфовете" да изравнят.

Второто полувреме бе далеч по-равностойно, като се играеше предимно в средата на терена и опасните положения и пред двете врати бяха рядкост.

И домакините и "моряците" пропуснаха по една отлична възможност за гол и така последния съдийски сигнал дойде при резултат 1:1.

След двубоя наставника на Черно море Иван Николов заяви, че е доволен от играта на своите възпитаници единствено през първата част, но не и от отпускането при статичните полобжения - слабост, за отстраняването на която ще се работи в следващите няколко дни за да не се проявява при домакинството на "Лудогорец" в следващия кръг.

Двубоят срещу разградчани е на 13 април, събота от 16.00ч. на стадиона под Аспаруховия мост.