Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Старшата на "моряците" върти зрелищно реми срещу ЦСКА
Автор: Екип Varna24.bg 11:28 / 04.03.2013Коментари (0)943
© Varna24.bg
Много драма, емоции и 6 гола имаше в дербито от 16-тия кръг в Елитната ни футболна група до 19г. между отборите на "Черно море" и "ЦСКА", завършило без победител - 3-3.

Двубоят, който се игра на терена на Спортен комплекс "Черно море" под Аспаруховия мост във Варна започна кошмарно за "моряците", които проспаха първите 15 минути и бяха наказани с два гола.

Постепенно обаче възпитаниците на Тодор Каменов се съвзеха от нокдауна и в 30-ата мин. Атанас Петров намали резултата, след точна добавка. Отново той бе точен за 2-2 в 41-ата мин., оказвайки се най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле на "армейците".

10 минути след началото на 2-то полувреме, варненци останаха с човек по-малко на терена, заради втори жълт и респективно червен картон на Слави Сталев. Въпреки това обаче "моряците" стигнаха до пълен обрат в 81-ата мин., след гол на Диян Малчев. Минута преди изтичането на редовното време "ЦСКА" стигнаха до изравнителен гол.

След двубоя наставника на Черно море Тодор Каменов заяви, че е доволен от показаното от неговите футболисти, с изключение на първите минути.

Според Каменов след двата ранни гола неговите момчета са показали мъжество и характер и са заслужавали победата. В следващия кръг на 9 март от 15.00ч. "моряците" се изправят срещу "Спартак 1918″ във варненското дерби.

Черно море 19: Георги Ставрев, Костадин Иванов, Никола Найденов, Слави Сталев, Александър Милев, Петко Цанков, Станислав Николов, Стелиян Ефтимов (35′ Даниел Димитров), Мустафа Мустафа (90′ Георги Атанасов), Диян Малчев (82′ Карен Мадоян), Атанас Петров (90′ Веселин Тисовски)