Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Школата на Черно море бие на всички фронтове
Автор: Екип Varna24.bg 12:23 / 02.04.2018Коментари (0)6532
©
Детско-юношеската школа на Черно море записа 8 победи и само една загуба в различните възрастови групи. “Моряците" вкараха общо 35 гола в срещите през уикенда, като допуснаха едва пет попадения. Единствената загуба записа старшата възраст. При гостуването си в София на Септември “моряците" на Николай Кънчев отстъпиха с 0:2.

При младшата до 17 години, Морето разгроми тима на Монтана с 6:0. Велислав Василев записа хеттрик, а Тугай Неджет, Иван Иванов и Даниел Стоянов се разписаха за тима, воден от Мартин Христов, под Аспаруховия мост.

15-годишните футболисти на Черно море победиха градския съперник с 4:1 в дербито на Варна в Елитната група. Гостите поведоха в резултата в 3-ата минута, но Кирил Георгиев, Тони Иванов и Николай Златев направиха пълния обрат преди почивката. Еркан Реджебов пък оформи крайното 4:1 през втората част.

Родените през 2002 година футболисти на Черно море пък записаха категорична победа с 5:0 у дома срещу Доростол Силистра. Головете за отбора на Тодор Каменов реализираха Джан Хасан-3, Веселин Йорданов и Светослав Николов.

Набор 2004 година, с треньор Станислав Стоянов, победиха връстниците си от Доростол с 2:0, след голове на Николай Златев и Симеон Цветанов.

Децата, родени 2005 година, с наставник Георги Попов, надиграха Атлетик Шумен със 7:0 (голмайстори: Виктор Андонов – 2, Радослав Петров, Дейвид Луканов, Александър Атанасов, Стилян Тодоров, Артур Аветисян)

Черно море – 2006 г., с треньор Калоян Георгиев, удариха класически 3:0 една година по-големите футболисти от Светкавица, в мач от зоналното първенство, игран под Аспаруховия мост. Попаденията реализираха Кристиян Евдокиев, Пламен Аршев и Кристиано Николаев.

Най-малките таланти от академията на Черно море, които имаха мачове – 2008 г., записаха два успеха. В първенството за футбол 7 “моряците", водени от Страхил Байчев, победиха тима на Каварна с 5:0 (голмайстори: Стефан Стефанов, Марк Шабан, Даниел Огнянов, Кристиян Хараламбиев-2). Във втората среща надиграха Добруджа с 3:2 след голове на Георги Димитров, Даниел Огнянов и Стефан Стефанов. Срещите се проведоха в Генерал Тошево.

“Моряците", родени през 2007 и 2009 година, нямаха мачове този уикенд.