Черно море прегази съперник с 12:0
Автор: Екип Varna24.bg 14:06 / 10.04.2018Коментари (0)8345
©
Разгромна победа записаха талантите на Черно море, родени 2002 година. Възпитаниците на Тодор Каменов надиграха Шумен с 12:0 на стадион “Корабостроител" под Аспаруховия мост. С хеттрик се отчетоха Радостин Желев, Джан Хасан и Радослав Златев, а по един гол вкараха Светослав Николов, Росен Стефанов и Николай Станев.

Най-големите футболисти от школата на Черно море записаха 0:0 при гостуването си на ЦСКА в мач отЕлитната група до 19 години. Варненци, водени от Николай Кънчев, стояха добре срещу своя съперник през целия двубой, като в самия край на срещата дори можеха да се поздравят с успеха, но изпуснаха добри възможности. При една от ситуациите “моряците" удариха и греда.

Отборът на Черно море, състезаващ се в Елитната група до 17 години, отстъпи при гостуването си на Левски с 2:6 в здрав мач, игран в столицата. Домакините откриха резултата в 9-ата минута, но Велислав Василев изравни в 32-рата. В 44-ата домакините отново поведоха, но само пет минути по-късно Иван Иванов доведе нещата до 2:2. В 52-рата “сините" реализираха трети гол, а в 67-ата, 75-ата и 78 доведоха нещата до 6:2. В 73-ата минута Дамян Дамянов получава червен картон и варненци доиграват срещата с човек по-малко.

Децата на Черно море, родени 2004 година, с треньор Станислав Стоянов, записаха успех срещу може би най-силния отбор в групата. “Моряците" надиграха тима на Шумен с 2:1 след голове на Николай Златев и Серги Кешкерян.

При родените през 2006 година, “моряците" на Калоян Георгиев победиха една година по-големите футболисти на Добруджа с 1:0 след гол на Кристиян Евдокиев.

Победа и загуба записаха младите “моряци", родени 2007 година в шампионата по футбол 9, където се състезават при една година по-големите. В първата среща варненци победиха тима на Олимпик с 1:0, а във втория си мач отстъпиха на Добруджа с 0:3. Срещите се играха в Суворово.