15-годишните "моряци" стартираха контролите в Сливен с победа
Автор: Екип Varna24.bg 09:20 / 17.08.2018Коментари (0)2922
©
Талантите на Черно море U15 записаха победа в първата си контрола от предсезонния лагер в Сливен. Талантите на “моряците", водени от Станислав Стоянов, надиграха тима на Черноморец Бургас с 4:2.

Бургазлии поведоха в резултата в 18-ата минута, като преди това Марин Петков изпусна две чисти положения пред вратата на Черноморец. В 26-ата Мартин Илиев от фаул изравни.

След почивката Марин Петков се реваншира за пропуските през първата част и наниза два бързи гола за 3:1. Тимът от Бургас успя да върне едно попадение, а Симеон Цветанов оформи крайното 4:2, след като засече с глава центриране от корнер.

Следващата контрола на Черно море е на 21 август от 10 часа, а съперник ще е тимът на Етър. Последният спаринг на “моряците" е на 24-и с Добруджа, след което отборът се връща във Варна.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Галин Иванов, Делян Илиев, Мартин Илиев, Николай Златев, Симеон Цветанов, Берк Бейхан, Милен Николов, Серги Кешкерян, Марин Петков (Павел Петров, Николай Трифонов, Никола Атанасов, Алекс Костов, Светослав Кателиев, Анастас Атанасов, Велиян Момчилов, Дойчин Дочев, Иван Христов, Богдан Тунчев, Валенти Вълчев).