Черно море разгроми Локо (Пд) с 5:0
Автор: Екип Varna24.bg 09:54 / 25.09.2018Коментари (0)2208
©
Юношите старша възраст на Черно море записаха разгромен успех над Локомотив Пловдив в среща от 7-ия кръг на Елитната група до 19 години, играна под Аспаруховия мост. През целия мач възпитаниците на Мартин Христов държаха инициативата и напълно заслужено спечелиха срещата у дома.

Данаил Димов откри резултата през първото полувреме след хубавата атака на Мартин Дичев и прострелен пас в наказателното поле. До почивката “моряците" пропуснаха няколко добри положения чрез Антоан Вълчев, Данаил Димов и Денислав Ангелов.

В 48-ата минута Данаил Димов покачи на 2:0 след пас на Денислав Ангелов, а в 55-ата Велислав Василев направи резултата класически отново след асистенция на Ангелов. В 60-ата Данаил Димов оформи своя хеттрик в мача за 4:0, а за крайното 5:0 се разписа влезлия на смяна Иван Иванов в 86-ата минута.

Така Черно море поведе класирането в Елитната група до 19 години, преди утрешния мач между Славия и Септември.

В петък, 28 септември от 15,30 часа “Моряците" гостуват на третия Лудогорец в Разград.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Мартин Дичев, Георги Топалов, Виктор Попов (61-Александър Георгиев), Йордан Радев, Петър Вуцов (65-Христо Иванов), Лъчезар Йорданов, Велислав Василев, Данаил Димов (65-Иван Иванов), Антоан Вълчев, Денислав Ангелов (61-Тугай Неджет).