Малките "моряци" громят с 4:0 в Елитната група
Автор: Екип Varna24.bg 16:01 / 20.04.2019Коментари (0)1479
©
Отборът на Черно море записа домакински успех с 4:0 срещу Сокол Марково в мач от 23-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител" под Аспаруховия мост.

“Моряците" на Тодор Каменов си решиха бързо срещата, като до 18-ата минута вече водеха с 3:0. И трите попадения вкара Паоло Пасков в 5-ата, 8-ата и 18-ата минути. Крайното 4:0 оформи Джан Хасан в 68-ата минута.

Освен попаденията варненци удариха 3 греди чрез Радослав Златев, Калин Георгиев и Паоло Пасков и изпуснаха още няколко чисти положения.

В следващия кръг Черно море гостува на Лудогорец в Разград. Мачът е на 25 април (четвъртък) от 14 часа.

Съставът на Черно море: Димитър Иванов, Берк Джевдет (46-Алекс Цеков), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Светослав Николов (46-Калин Георгиев), Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (70-Евгени Ангелов), Тони Иванов (60-Габриел Петков), Радослав Златев.