Помечтахме за кратко срещу Косово, но последва болезнен обрат
Автор: Екип Varna24.bg 23:45 / 10.06.2019Коментари (7)1650
©
България отново не успя да победи Косово и продължава без успех от началото на европейските квалификации. Нашите помечтаха, но за твърде кратко и в крайна сметка допуснаха болезнен обрат с 2:3 пред около 7 000 зрители на националния стадион "Васил Левски".

По този начин момчетата на селекционера Красимир Балъков останаха с актив от 2 точки след 4 изиграни двубоя.

Рашица откри резултата за гостите в 14-ата минута. Ивелин Попов изравни с красиво попадение в 43-ата, а 10 минути след почивката стигнахме до пълен обрат. Тодор Неделев центрира от корнер и влезлият като резерва негов съотборник в Ботев (Пд) Кристиан Димитров засече с глава за 2:1.

Радостта ни обаче бе само за 9 минути, тъй като Муричи изравни с глава в 64-ата след грешка на вратаря Николай Михайлов, който не успя да пресече центриране в малкия пеналт. Така се стигна до последната минута, когато след центриране от левия фланг Рашани засече с глава в мрежата, оформяйки крайното 2:3.