Черно море допусна първа загуба в контролите - 0:1 от Поморие
Автор: Екип Varna24.bg 17:07 / 30.01.2016Коментари (0)1364
© Varna24.bg
Отборът на Черно море допусна първа загуби в зимните контроли. Варненци отстъпиха с 0:1 на Поморие в третата си проверка за 2016 година.

Срещата се игра на кампуса "Гнездо на акули" в Бургас. Участие в мача не взеха дошлият вчера на "Тича" Иван Вълчанов, Бакари и Кулибали.

Единственото попадение бе отбелязано в началото на второто полувреме. Тогава Живко Илиев отправи силен удар извън наказателното поле и не остави никакви шансове на вратаря Георги Китанов. Отборът на Поморие можеше да вкара и още един гол до края, но в 75-ата минута Стоянов удари греда.