11 юноши играха за Черно море при победа над Ботев (Враца)
Автор: Екип Varna24.bg 15:20 / 27.06.2019Коментари (0)1817
©
Черно море записа победа и в четвъртата си контрола от лятната подготовка. “Моряците" удариха Ботев Враца с 3:1 на терените на “Евима фитбол" край Банско. Срещата се игра в четири чсти по 30 минути, а попаденията за варненци реализираха Исмаил Иса в 59-ата, Арисот Ндонгала в 60-ата и Илиан Илиев в 88-ата минути.

Така Черно море продължава да мачка съперниците си в проверките от началото на подготовката като до този момент има инкасиран само един гол.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Мирослав Енчев, Делмиро, Цветомир Панов, Абдалах Имамо, Патрик Андраде, Васил Панайотов, Аристот Ндонгала, Жордао Кардозо, Родриго, Исмаил Иса (Иван Дюлгеров, Дани Кики, Мартин Минчев, Жоржиньо, Хиъри, Лъчезар Йорданов, Йордан Радев, Петър Вуцов, Емил Янчев, Виктор Попов, Мартин Костадинов, Велислав Василев).