Черно море не издържа в самия край срещу ЦСКА
Автор: Екип Varna24.bg 20:57 / 05.11.2019Коментари (0)1530
©
Черно море допусна загуба с 0:2 при домакинството си на ЦСКА в мач от 15-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Тича" във Варна.

Първият опасен удар по посока н една от двете врати бе за “моряците". В 12-ата минута Мартин Минчев стреля, но стражът на гостите спаси. В 27-ата минута халфът на “моряците" Патрик Андраде бе изнесен на носилка, а неговото място зае Емил Янчев.

В 39-ата минута Тиаго изпълни пряксвободен удар, но Митрович успя да улови. В даденото от рефера продължение на първата част

Рубен Пинто отправи удар към вратата на Митрович, топката нацели страничния стълб на вратата.

В 77-ата минута Мартин Минчев бе съборен в наказателното поле, но Николай Йорданов остави играта да продължи, въпреки претенциите на младият футболист на “моряците". В 84-ата минута Минчев получи топката в наказателното поле, но стреля в тялото на стража на ЦСКА, който излезе и скъси.

В 89-ата минута “армейците" успяха да открият резултата. Влезлият на смяна Малинов завърши многоходова атака на гостите. В 90-ата минута Илиан Илиев подхвана атака на Черно море, подаде към Кардосо, който центрира по земя към Исмаил Иса. Нападателят технично отигра топката с пета, но вратарят на червените успя да спаси паднал на земята.

Веднага след това гостите стигнаха до втори гол след контраатака. Али Соу финтира Емил Янчев и стреля в далечния ъгъл на Митрович за крайното 2:0.

Съставът на Черно море: Миодраг Митрович, Димитриос Хантакиас, Даниел Димов, Виктор Попов (89-Илиан Илиев), Цветомир Панов, Патрик Андраде (27-Емил Янчев), Васил Панайотов, Мартин Минчев, Дани Кики (55-Жордао Кардосо), Родриго Енрике, Исмаил Иса.